Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový singl: ŽIVOT JE VŽDY FAJN

 

kristinazivotjevzdyfajn.jpg

 

Slovenská zpěvačka Kristína přichází s novým singlem Život je vždy fajn

S novým singlem přichází do éteru zpěvačka Kristína. Skladba v letním a hlavně optimistickém nádechu má název Život je vždy fajn. Hudbu složil Martin Kavulič, text napsal Kamil Peteraj. Zpěvačka ji nahrála ve dvou verzích, rádiové i taneční.

"V této písničce je i moje filozofie, velmi jsem se ztotožnila s textem. Dá se říci, že je to nejpozitivnější píseň, kterou jsem v poslední době udělala. Těším se z ní já a věřím, že touto skladbou potěším i ostatní. Všude kolem je jakýsi chlad , mnoho negativních zpráv, tak věřím, že všechny povzbudí a že budou lidé brát život více s lehkostí, "uvedla zpěvačka. Její slova potvrzuje i část textu refrénu "život je vždy fajn, tak se z něj těš ..""Text této písničky jsem si vybral z několika různých textů, které mi Kamil Peteraj poslal. I mě oslovila pozitivní náladou, kterou jí text dodává. Pokud vás něco osloví v pozitivním smyslu, jako text této písničky, melodie se k němu pak skládá snadněji. Je to pozitivní písnička, která by si v těchto dnech mohla najít své posluchače. Udělali jsme ji ve dvou verzích, jedna je taneční, druhá klasická kytarovka. Cítil jsem, že může dobře vyznít v jedné i druhé verzi, "dodal autor hudby Martin Kavulič.

Na taneční verzi spolupracoval Martin Kavulič s mladým českým producentem Jay Beckem, který studuje na Univerzitě v Oxfordu. O mastering k singlu taneční verze Život je vždy fajn se postaral Stuart Hawkes z vyhlášeného masteringového studia Metropolis v Londýně.

"Na Kristíně je úžasné to, že má v sobě optimismus jako dar. Tato písnička je jednou z nejoptimističtějších, jaké se mně povedly. Myslím, že jí sedla, že je v ní výraz radosti ze světa, ve kterém slyšíme neustále samé špatné zprávy. Tato písnička je jakýmsi kontrastem, aby lidé brali život trochu snadněji, protože nic krásnějšího než život není. Věnujme se mu proto. Pokud se lidé neumí těšit ze života, tak si ho vlastně kazí, "doplnil textař a básník Kamil Peteraj.

 

Rádiovou verzi skladby Život je vždy fajn si poslechněte zde:

http://www.youtube.com/watch?v=UQSWBHy_Gps

 

Taneční verzi skladby Život je vždy fajn si poslechněte zde:

http://www.youtube.com/watch?v=yjbMBNc2x08

 

 
 

 

Poslední fotografie


Kontakt

HOREHRONIE TOUR 2013

Chcete se stát partnerem koncertu v rámci HOREHRONIE TOUR 2013 ? Neváhejte nás kontaktovat.

jarda@kristinamusic.sk